logopicture1
 niras

 

·         Enavigo Consult a/s rozpoczęła działalność w styczniu 2008 pod przewodnictwem grupy pracowników wywodzących się z Duńskiego Instytutu Badań Mięsa (Danish Meat Research Institute).

·         Firma zatrudnia na stałe 9 konsultantów oraz 5 konsultantów pracujących w niepełnym wymiarze godzin.

·         Konsultanci Enavigo posiadają wszechstronne doświadczenie praktyczne zdobyte w czasie pracy w przetwórczym przemyśle mięsnym na całym świecie, jak również w środowisku badań rozwojowych. 

 

 

·         Konsultanci Enavigo szczycą się wszechstronnym doświadczeniem zdobytym w pracy w ponad 25 państwach.

  

  

 

ściągać:download

Enavigo broszura

 

 

 

 

j0409022

 

 
Menedżer Bezpieczeństwa Żywności bazuje na standardach wyznaczonych przez HACCP pozostając w użyciu od 1996. Program Menedżer Bezpieczeństwa Żywności jest używany Europie i USA w wielu sektorach produkcji żywności, w tym w przemyśle mięsnym, przetwórstwie warzyw i owoców, olejowym/tłuszczowym oraz soków.
 

 

 

Program Menedżer Bezpieczeństwa Żywności jest łatwy w obsłudze i utrzymaniu. Może być wykorzystywany równie skutecznie zarówno w małych jak i dużych przedsiębiorstwach.

 

 

 
Enavigo Consult a/s jest duńską firmą konsultingową świadczącą usługi dla przemysłu przetwórstwa spożywczego, organizacji biznesowych, państwowych instytucji publicznych oraz międzynarodowych ofiarodawców.

 

ściągać: download

Menedżer Bezpieczeństwa Żywności

 

navimeat

 

 

 

 

ściągać:download 

 NaviMeat™ Broszura

 
billede6j0432782Packingj0432782

 

 
Enavigo Consult a/s posiada wszechstronne, międzynarodowe doświadczenie w pracy w mięsnym i rybnym przemyśle przetwórczym, które przyczyniło się do zdobycia obszernej wiedzy specjalistycznej w zakresie podnoszenia wydajności zakładów mięsnych i rybnych. Bazując na wymaganiach stawianych firmom działającym w Europie Zachodniej stworzyliśmy innowacyjne, przyjazne użytkownikowi rozwiązania i usługi, które aktualnie są dostępne dla firm prowadzących działalność w krajach niedawno przyjętych do Unii Europejskiej.  
 
W celu ulepszenia naszych usług wśród naszych Klientów na rynku polskim, rozpoczęliśmy współpracę partnerską z polską firmą konsultingową NIRAS IC (dawniej ABC Poland). Wierzymy, że ta współpraca umożliwi dostarczanie naszym Klientom jeszcze wydajniejszych i mniej kosztownych usług. Współpraca wzmocni nasz potencjał w ramach całego łańcucha dostaw, jako że Niras IC posiada solidne doświadczenie poczynając od podstaw produkcji rolniczej.
 
Zoptymalizowanie posiadanych zasobów
 
Nasze usługi polegające na wzmocnieniu produkcji i działania firmy za cel obierają optymalizację Twoich działań operacyjnych w dostosowaniu do pozostałych elementów łańcucha wartości.
Konsultanci Enavigo posiadają wszechstronne doświadczenie w optymalizowaniu wydajności produkcji poprzez:
 
·         Zwiększanie mocy przerobowych/produkcyjnych 
·         Optymalizację uzysków z produkcji 
·         Optymalizację wykorzystania surowca
·         Poprawę wydajności wyposażenia i personelu pracowniczego 
 
Nasze podejście do oszczędnego i płynnego procesu produkcji budowane jest na podstawie przeglądu łańcucha wartości oraz etapów procesu produkcji, dzięki którym możemy identyfikować obszary oraz działania wymagające redukcji ponoszonych nakładów jak również podnosić całościową wydajność linii produkcyjnej.

 

 
 navimeat
 

Enavigo Consult a/s oraz Second Foundation współdziałają na bazie NaviMeat. Jesteśmy przekonani, że jest to niepowtarzalna kombinacja doświadczenia praktycznego w zakresie działania i zarządzania w przemyśle spożywczym z umiejętnościami wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych struktur informatycznych oraz programistycznych.

 

 

NaviMeat™ to kompleksowy System Zarządzania Biznesowego i Planowania Zasobów Przedsiębiorstwa dla średnich i dużych firm działających w przemyśle mięsnym na rynku międzynarodowym. System ten obejmuje zarówno planowanie uboju jak i produkcję. Skupiamy się między innymi na:
 
 
  • Zarządzaniu i identyfikowalności zapasów
  • Bezpieczeństwu żywności 
  • Zarządzaniu kosztami i zyskiem 
  • Poprawnymi i skutecznymi rozliczeniami z dostawcami (rolnikami) 
  • Pełnej integracji wyposażenia hali produkcyjnej
 
 
Proponowane rozwiązanie obejmuje wszystkie obszary administracji i produkcji w jednym systemie z jednolitym interfejsem. Oprogramowanie bazuje na Microsoft Dynamics™ NAV – jednym z najszerzej na świecie wykorzystywanych systemów zarządzania biznesowego i rozliczeniowego.